Dom
Tutaj jesteś

Zwiększ wydajność pracy projektowej z wtyczką Pipes Tubes Profiles 2020!

31 sierpnia 2022 Dom wtyczka SketchUp

Praca inżyniera nie kwalifikuje się do najprostszych. Pracownicy codziennie muszą zmagać się z szeregiem niekoniecznie prostych zadań. Codzienne czynności stają przed jeszcze większym wyzwaniem, kiedy to programy projektowe przestają iść w parze. Z pomocą przychodzi niezawodna wtyczka Pipes Tubes Profiles 2020 od DBS. Jeżeli korzystasz z oprogramowania typu CAD jak SketchUp, ta opcja jest właśnie dla ciebie.

Praca z rurami i profilami nigdy nie była tak prosta

Jesteś inżynierem i korzystasz na co dzień z programu SketchUp? Spędzasz zbyt dużo czasu na rysowaniu profili konstrukcyjnych? Wtyczka Pipes Tubes Profiles 2020 pozwoli zwiększyć twoją wydajność w trakcie pracy, dzięki czemu zaoszczędzisz mnóstwo czasu. Przy okazji nie ucierpią też twoje nerwy.

Osoby które korzystają już w wtyczki, śmiało mogą polecić ją swoim pracownikom. Po krótkim czasie użytkowania ciężko wyobrazić sobie dzień bez niej.

Nie marnuj czasu na monotonne czynności

Pracując nad projektem, na pewno nieraz zdarzyło ci się stracić mnóstwo czasu na czynności, które tak naprawdę powinny zająć ci chwilę. Modelowanie 3D staje się jeszcze bardziej skomplikowane, kiedy to w grę wchodzi geometria, która nie koniecznie chce z nami współpracować. Instalując wtyczkę od DBS, zadania te będą dla ciebie znacznie prostsze. Rury i profile które projektujesz, nie będą sprawiać ci już aż tylu problemów. Warto wspomnieć, że przyda się ona nie tylko w tej branży. Będzie pomocny też przy projektowaniu ogrodów i innych detali związanych z budownictwem. Twoja praca stanie się lepiej zorganizowana i wszystko powinno już pójść po twojej myśli! Nie odkładaj tego na później i już dziś zainstaluj wtyczkę!

Mnóstwo możliwości projektowych z wtyczką od DBS

Czym jeszcze może pochwalić się wtyczka Pipes tubes profiles 2020? Lista ta jest naprawdę długa. Program do projektowania rur i nie tylko, czyli SketchUp czekał na właśnie takie rozwiązanie! Inżynierowie zajmujący się na co dzień tematyką rur i profili na pewno będą zachwyceni. Z Pipes tubes profiles 2020 uda ci się między innymi:

  • narysujesz rury korzystając ze specjalnego narzędzia lub wygenerujesz je na podstawie krawędzi;
  • na raz możesz edytować jeden lub więcej wymiarów rur;
  • zmienisz ich długości za pomocą specjalnych narzędzi;
  • obrócisz i wyrównasz swoje elementy;
  • szybko wykonasz połączenie ukośne dwóch rur a także dodasz kolanko;
  • jednym kliknięciem wygenerujesz zestawienie materiału.

Wypróbuj wersję próbną prosto od SketchUp

Wtyczka SketchUp od DBS czyli innowacyjne dodatkowe rozszerzenie umożliwi ci sprawniejsze projektowanie konstrukcji stalowych. Jeżeli nie jesteś jeszcze pewny co do jej zakupu, możesz bezpłatnie skorzystać z okresu próbnego. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto w SketchUp a kolejno przejdziesz do extension warehouse. Wyszukaj Pipes Tubes 2020  i zainstaluj wersję próbną. Jesteśmy pewni, że na pewno ci się spodoba! Jeżeli napotkasz problemy z jej obsługą, w internecie bez problemu znajdziesz filmiki instruktażowe które powinny być pomocne.

malowanie ścian

Redakcja steelodesign.pl

Nasi redaktorzy to zespół doświadczonych profesjonalistów, których pasją jest dzielenie się wiedzą, inspiracją i praktycznymi poradami z czytelnikami. Każdy z naszych redaktorów ma unikalne doświadczenie i ekspertyzę w swojej dziedzinie, co pozwala nam tworzyć różnorodne i wartościowe treści dla naszej społeczności czytelniczej. Jako redaktorzy, jesteśmy zaangażowani w dostarczanie treści, które są interesujące, pomocne i inspirujące dla naszych czytelników. Dzięki naszej wiedzy i pasji, staramy się tworzyć artykuły, które odpowiadają na ich potrzeby i zainteresowania.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?